Browsing Tag

Niang

Niang ka pakënaqësi, por e falënderon Milanin

Mbaje Niang nuk e ka mirëpritur largimin e tij nga Milani. Ai, siç duket, ka qenë i mendimit për të mos u shitur te Torinoja. “Isha ende fëmijë kur pesë vite më parë mbërrita në Milano për herë të parë. Të luaja kuqezi ka qenë dhe…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online