Browsing Tag

Ndeshjet java 26

Edhe një dilemë në të Dytën, e diela dita e së vërtetës

Në javën e parafundit, Kategoria e Dytë nuk mundi të zbardhte të gjitha verdiktet e këtij sezoni, ku mbeti pa u përcaktuar vetëm skuadra kryesuese në Grupin B. Ka rreth pesë javë që rokada mes Shkumbinit e Devollit ka sjellë kureshtje dhe e…

E Para të shtunën, finale mbijetese në… orar ndryshe

Javët e mbetura të Kategorisë së Parë luhen të gjitha në një ditë dhe në një orar. Kështu, java e 26-të zhvillohet të shtunën prej orës 17:00.  Në Grupin A veçohet "derbi" Besëlidhja-Vllaznia. Lezhjanët janë në luftë për vendin e dytë,…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online