Browsing Tag

nagelsman

Trajneri gjerman e thotë hapur: E dua stolin e Bajernit!

Julian Nagelman ka bërë një punë të shkëlqyer me skuadrën e Hofenhaimit dhe është një nga trajnerët më të ri në moshë në Europë. Gjermani ka folur sot për mediat vendase, duke thënë se ka ambicie të mëdha. Kur u pyet nëse e shikon…