Browsing Tag

Mziu

Mziu: Presioni po na pengon, por frikë nuk kemi askënd

Sokol Mziu ka shënuar golin e vetëm të Kastriotit në kampionat, duke siguruar tre pikë në Gjirokastër, por krutanët i kanë humbur dy ndeshjet e fundit dhe presioni po rritet. Këtë gjë e pranon edhe “senatori” i Kastriotit, i cili e pranon…