VIDEO | Muslija “çan” rrjetën, vendimtar në fitoren e Hanover

Florent Muslija ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësoren e sotme ku skuadra ku luan i…

Zyrtare | Përforcim i bujshëm për Kosovën, 20-vjeçari braktis Gjermaninë

Pas Florent Hadërgjonajt një tjetër futbollist premtues i bashkohet përfaqësueses së Kosovës. Me anë të një…

Një talent i Bundesligës drejt Kosovës, Ademi zbulon emrin

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka qenë i ftuar në emision “Debat…

Muslija: Idhulli im është Mesi, ju tregoj objektivat për të ardhmen

Futbollisti i Hanoverit, Florent Muslija, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka…

Shabani, Rexhbecaj dhe Muslija drejt Kosovës, Shaland konfirmon bisedimet

Kosova vazhdon ndjekjen e talenteve shqiptarë nëpër Europë. Trajneri i përfaqësueses së “dardanëve”, Bernard Shaland ka…

Video / Goli i javës në Bundesligë mban firmën e një shqiptari

Dy muaj më parë Florent Muslija luante në kategorinë e tretë gjermane me skuadrën e Karlsruher,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online