Browsing Tag

motella

Montela: Jemi ekip mazokist, por sot meritonim barazimin

Vinçenco Montela ka grumbulluar një rekord negativ prej pesë humbjesh dhe një barazimi që prej momentit që erdhi në krye të stolit të Fiorentinës, duke zëvendësuar Stefano Piolin. Në intervistën e dhënë për “DAZN”, trajneri i ekipit…