Browsing Tag

Monako Falkao

Zgjidhje emergjente, Reali gjen rezervën e Benzemas në Francë

Merkatoja në Spanjë mbyllet pas 9 ditësh dhe te Real Madrid kanë mbetur ende shumë boshllëqe. “Los Blancos”, nuk kanë arritur të gjejë një zëvendësues për Kristiano Ronaldon, ose të paktën një sulmues më të mirë se Benzema. Të gjendur…