Browsing Tag

Mlada

Mlada nis kampionatin, humbje në debutim

Mlada Boleslav ka nisur sot kampionatin çek dhe debutimi ka qenë i hidhur, me një humbje shtëpiake 2-1 ndaj Sigma Olomucit. Në teori mund të thuhet se Mlada e ka pasur mendjen te Skënderbeu, por duke qenë ditë e diel, është herët për ta…

Skënderbeu, humbje që nuk dëshpëron shumë

Humbje minimale në Çeki për të besuarit e Ilir Dajës, të cilët për mënyrën se si shkoi loja mund të kishin bërë më mirë. Pasi u ndëshkuan në pjesën e parë nga Hramosta gjetën forcat që të barazonin me anë të Latifit vetëm 4 minuta para…

Mllada në rrugën e Skënderbeut, vjet e eliminoi Shkëndija

Plot 13 herë e ka ndërruar emrin ekipi çek në historinë e tij, ku suksesin më të madh ka grupet e Europa League. Historia dhe yjet e skuadrës... Mllada Boleslav do të jetë kundërshtari i Skënderbeut në turin e tretë të Europa League.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online