Browsing Tag

Mina

Milionat gati, Junajtid zbarkon në Spanjë për merkato

Herri Meguire nuk është më një objektiv i Mançester Junajtid, pasi Lester është i vendosur për të mos hequr dorë nga mbrojtësi i tyre. Ndërkohë “Djajtë e Kuq” duhet të përforcohen në prapavijë dhe të gjitha energjitë i kanë përqendruar te…

Barcelona zyrtarizon kolumbianin e parë në historinë e vet

Barcelona nuk ndalet këtë janar, sepse pas Filipe Kutinjos, ka blerë edhe qendërmbrojtësin Jerri Mina. Klubi katalanas ka zyrtarizuar gjithçka sot, me 23-vjeçarin e Palmeirasit që transferohet që tani në Spanjë dhe ka firmosur një kontratë…