Lajmi i fundit | Arrihet akordi, vendoset e ardhmja e Milinkoviç-Saviç

Lacio ka arritur të marrë sa mundte nga cilësite e Sergej Milinkoviç-Saviç dhe tani ka ardhur…

Përballje speciale në “Olimpico”, duel midis vëllezërve Milinkoviç

Sergei Milinkoviç-Saviç është tashmë një prej lojtarëve më të kërkuar në Europë. Mesfushori shtatlartë luan prej…

Lotito dhe Tare “lëvizin gurët”, rinovojnë dy yjet e skuadrës

Humbja në derbi ndaj Romës ka trishtuar jo pak tifozë të Lacios. Por, ditën e sotme…

Prapaskena, CR7 kërkon një “big” te Juventusi

Juventusi kërkon të fitojë Ligën e Kampioneve dhe për këtë ka afruar në ekip edhe Kristiano…

Tentativa e radhës e Interit, tani do Milinkoviç-Saviç

Inter pa që Barcelonën t’i “rrëmbente” Arturo Vidal, teksa po ëndërronte për Luka Modriç. Skuadra zikaltër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online