VIDEO | Vrushaj ndëshkon Gurin, Kaçe dhe Mihaj titullar te PAOK

Futbollistët shqiptarë po aktivizohen me klubet e tyre në kuadër të fazave përgatitore. Sulmuesi shqiptar Sindrit…

“Mund të pasojë Lorik Canën”, mbrojtësi përfshihet mes talenteve më premtues!

Një ndër futbollistët më të talentuar dhe më premtues të Kombëtares sonë thuhet se është Enea…

Oferta nga Italia dhe Holanda, Mihaj hedh dritë mbi të ardhmen

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Enea Mihaj, ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka folur për…

Mihaj: Greqia ishte zgjedhja ime e parë, i veçantë debutimi me Shqipërinë

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Enea Mihaj, ka dhënë një intervistë për medien greke “gazeta.gr”. Futbollisti i…

Gati milionat për shqiptarët, Mihaj dhe Rashica në radar

Enea Mihaj dhe Milot Rashica janë dy lojtarët shqiptarë që po shkëlqejnë me skuadra e tyre.…

Mihaj “ogur” për ekipin e tij, çfarë rekordi me të në fushë

Enea Mihaj është një mbrojtës me shumë të ardhme dhe paraqitjet e tij në kampionatin grek…

E bujshme | Mihaj te Benfika, transferimi thuajse i kryer

Mbrojtësi i kombëtares kuqezi, Enea Mihaj ka bërë ndeshje shumë të mirë për ekipin grek të…

Dermaku dhe Ismajli, tani nuk ka më kthim pas

Kastriot Dermaku dhe Ardian Ismajli janë përfolur shumë në javët e fundit, pasi preferuan që të…

Mihaj i dëmtuar, menjëherë drejt spitalit

Enea Mihaj ishte afrimi ndoshta më surprizë në Kombëtaren e Shqipërisë. Mbrojtësi jo vetëm që ishte…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online