Browsing Tag

Migen Memelli

Kamza në fokus, Memelli e zbërthen para ekipit

Laçi do të jetë më i plotë për ndeshjen me Kamzën, pasi sikurse dihet janë rikthyer nga pezullimi Taulant Sefgjini dhe Elvi Berisha. Veç tyre është rikuperuar edhe mbrojtësin nga Kili, Sebastian Toro. Ky i fundit është stërvitur normalisht…

Memelli te Laçi, Mërgjyshi bën planin anti-Partizan

Laçi ditën e djeshme ka zhvilluar një ndeshje miqësore kundër Ilirisë së Fushë-Krujës, që e ka humbur me rezultatin e ngushtë 1-0. Mikelanxho Bardhi, një ish-futbollist i kurbinasve, ka shënuar golin e vetëm të takimit. Ajo që kishte më…

Iu ofrua pankina, prapaskena me Migen Memellin

Migen Memelli prej pak vitesh i ka dhënë fund me futbollin e luajtur dhe i është futur fushës së trajningut. Hapat e parë i ka hedhur te Tirana, teksa fillimisht ka qenë asistent te moshat, për të drejtuar më pas ekipin e dytë. Vitin e…