Browsing Tag

Middlesbrough

Merrte lojtarë me mik, zbulohet skandali i trajnerit anglez

Trajneri anglez Geri Monk është vënë në qendër të kritikave në Angli. Klubi Midëllsbrou, ku Monk ka punuar gjatë vitit 2017 ka bërë të ditur se do të padisë 40-vjeçarin për një sërë transferimesh të bërë në klub në kohën e tij.…

Batistuta trajner? I vetëofrohet klubit anglez

Ata që e kanë parë duke luajtur nuk e harrojnë kurrë. Gabriel Omar Batistuta është një nga sulmuesit më të mirë të historisë së futbollit dhe një ikonë për miliona tifozë. Argjentinasi dëshiron të nisë karrierën e trajnerit dhe i ka idetë…