Browsing Tag

mesfushoir

Ka çmim të kripur, PSG dorëzohet për yllin e Lacios

Mesfushori serb i Lazios, Sergej Milinkoviç-Saviç, ka qenë një temë e përsëritur gjatë vitit të kaluar. 24-vjeçari ishte i lidhur ngushtë me kalim te Juventusi dhe Mançester Junajtid verën e kaluar dhe në muajin janar. Tani, gjigantët e…

E ardhmja dhe Kupat e Europës, Kallaku i prek të gjitha

Mesfushori i Teutës, Sherif Kallaku, ka folur për emisionin Gol pas Goli në Supersport pas sfidës kundër Laçit. Në fjalën e tij, kapiteni i Shpresave kuqezi tha: “Që në fillim të sezonit objektivi ishte Kupat e Europës. U afruam shumë edhe…