Browsing Tag

Maxi Gomez

Maksi Gomez befason me klubin e ri, mësohet klauzola

Maksi Gomez është transferuar te Valencia dhe gjithçka është zyrtare. Klubi spanjoll e ka blerë sulmuesin nga Selta Vigo, duke ia hequr nga duart londinezëve të Uest Ham Junajtid. "Çekiçët" po e kërkonin me ngulm dhe flitej se mund të…

Barça në “hall”, Suarez i vetmi sulmues në ekip

Largimi i Munir El Hadadit, duket se i ka prishur punë më shumë nga çfarë mendohej ekipit të Barcelonës. Tashmë, katalanasit nuk kanë zëvendësues ideal për rolin e Luis Suarez dhe pavarësisht emrave të shumtë që janë përmendur, ende nuk ka…