“Dikur rivalë, tani do luftojmë së bashku”, një ish-lacial uron De Rosin

Ardhja e Daniele De Rosit ka sjellë entuziazëm të madh te Boka Zhuniors dhe tifozët e…

Zarate la Velezin për Bokën, vëllai nuk ia fal: Nuk i flas më me gojë!

Mauro Zarate u transferua këtë verë nga klubi i Velez Sarsfilld për te Boka Zhuniors. Diçka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online