Browsing Tag

Mauricio Pocchetino

“Bomba” e madhe, rriten shanset për Juventusin!

Juventusi i surprizoi të gjithë verën e kaluar me blerjen e Kristiano Ronaldos. Goditja e madhe u krye në fshehtësi të plotë dhe të gjithë u befasuan nga kjo lëvizje. Bardhezintë duan të përsërisin të njëjtën gjë, por kësaj radhe për…