Nga e ardhmja te Kejn, Poçetino: Çfarë ndjesie të jesh në majë, finalen e vendosin… emocionet!

Mauricio Poçetino dhe Totenhemi i tij janë gati për finalen e Champions Ligës. Hera e parë…

“Vendos pas finales. Dua të di planin e Totenhemit, kam një mesazh për ta”

E ardhmja e Mauricio Poçetinos është në dyshim. Trajneri argjentinas preferohet nga klube të ndryshme, kryesisht…

Reali mohon akuzat e Poçetinos: Gënjen, nuk kemi marrë asnjë kërkesë

Gjatë një prononcimi për “Radio Marca”, Mauricio Poçetino u shpreh se i kishte bërë një kërkesë…

Tre kandidatë për stolin bardhezi, zbulohen kërkesat e Alegrit

Masimiljano Alegri nuk është më trajner i Juventusit, zyrtarisht. Tanimë në kampin bardhezi duhet të gjejnë…

“Bomba” e madhe, rriten shanset për Juventusin!

Juventusi i surprizoi të gjithë verën e kaluar me blerjen e Kristiano Ronaldos. Goditja e madhe…

Dëshira e madhe e Milanit, një emër i ri për postin e Gatuzos

Rezultatet e fundit negative kanë vënë në rrezik rikthimin e Milanit në Champions Ligë. Kuqezinjtë vazhdojnë…

Poçetino: Nuk fitohet kështu! Unë si Vengeri? Do doja të bisedoja gjatë me të

Mauricio Poçetino po bën një punë fantastike prej pesë vitesh me Totenhemin. Ekipi i argjentinasit renditet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online