Browsing Tag

Matij de Ligt

De Ligt: Më kërkojnë Barcelona dhe Juve? Asgjë e veçantë!

Matij De Ligt është një nga objektivat e Barcelonës dhe Juventus në merkato, por mbrojtësit të Ajaksit nuk i bën përshtypje një gjë e tillë dhe mendon vetëm për skuadrën aktuale. 19-vjeçari po paraqitet mirë me klubin holandez, ndërsa ka…