Browsing Tag

Matia Kaldara

Lajm i mirë për Gatuzon, përforcohet mbrojtja para derbit

Pas një jave Milan dhe Inter përballen në derbin e Milanos, ndërsa ekipet po vazhdojnë përgatitjet e tyre për këtë ndeshje të veçantë. Atmosfera është pozitive, ndërsa të dy palët kërkojnë të fitojnë ndeshjen, mbi të gjitha për tifozët…