“Erdha t’ju tregoj formacionin dhe t’ju përshëndes, koha për plazh dhe diell”

Maks Alegri do të ulet për herë të fundit në stolin e Juventusit nesër kundër Sampdorias.…

Berluskoni shton misterin: Alegri te Monza? Nuk përjashtoj asgjë!

Lajmet e merkatos janë të ndryshme dhe nga më të çuditshmet. Maks Alegri e mbylli me…

Oferta e parë, Alegri mbetet në Serie A?

Maks Alegri theksoi gjatë ditës së djeshme se mund të qëndrojë një vit pushim, por ofertat…

“Jo vetëm trajner, por edhe njeri i madh! Kënaqësi të punoja me ty”

Kristiano Ronaldo punoi vetëm një vit me të, por ishte mjaftueshëm për të krijuar një respekt…

Lot dhe një rrëfim, Alegri flet për ndarjen me Juventusin

Maks Alegri është shfaqur i emocionuar në konferencën për shtyp, madje nuk i ka përmbajtur lotët.…

Tre kandidatë për stolin bardhezi, zbulohen kërkesat e Alegrit

Masimiljano Alegri nuk është më trajner i Juventusit, zyrtarisht. Tanimë në kampin bardhezi duhet të gjejnë…

Zyrtare: Juve i jep fund, Alegri “fuori”

Më në fund është zyrtare. Maks Alegri nuk do të vijojë të jetë trajner i Juventusit.…

“Si mund të diskutohet Alegri?! Në Champions po vuajnë edhe Mesi me Guardiolën”

Maks Alegri ka fituar 5 tituj kampionë me Juventusin, por për drejtuesit e klubit dhe një…

“Bomba” e madhe, rriten shanset për Juventusin!

Juventusi i surprizoi të gjithë verën e kaluar me blerjen e Kristiano Ronaldos. Goditja e madhe…

Nedved i akullt: Harrojeni revolucionin. Alegri? Kush do të jetojë, do e marrë vesh

Zërat e një ndërprerje të marrëdhënies midis Juvnetusit dhe Maks Alegrit po shtohen nga dita në…

Tre alternativa për stolin e Juves, propozimi i fundit intrigon jo pak

Maks Alegri është drejt largimit dhe tre janë alternativat e Juventusit. Shanset e rikthimit të Antonio…

Tronditet Juventusi: Prapaskenat me Alegrin, pasuesi dhe “armiku”

Prej kohësh po flitet për një takim midis presidentit Anjeli dhe trajnerit Alegri. Tema e diskutimeve…

E bujshme | Në Itali janë të sigurt, Alegri jep nesër dorëheqjen

Media e njohur italiane “Sport Mediaset” ka raportuar një lajmë të bujshëm në lidhje me të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online