Browsing Tag

Martinez

Rekorde spanjolle te Bajerni, Tiago dhe Martinez në histori

Tiago Alkantara dhe Havi Mertinez kanë qenë dy nga lojtarët më të rëndësishëm te skuadra e Bajernit në sezonet e fundit. Të ardhur të dy nga La Liga spanjolle, Tiago dhe Martinez janë përshtatur menjëherë me lojën e bavarezëve, madje kanë…

Argjentina s’ka vend për Ikardin, rikthehet “pleshti”

Kombëtarja e Argjentinës po përgatitet për miqësoret që do të zhvillojë në fund të këtij muaji, ku përballë do të ketë Venezuelën dhe Marokun. Së fundmi, trajneri i përfaqësueses, Lionel Skaloni, ka publikuar listën e të grumbulluarve.…