Befasi te Argjentina! Ikardi “out”, Skaloni me shumë surpriza

Mauro Ikardi nuk do të jetë pjesë e Argjentinës në Kupën e Amerikës. Sulmuesi i Interit…

Rekorde spanjolle te Bajerni, Tiago dhe Martinez në histori

Tiago Alkantara dhe Havi Mertinez kanë qenë dy nga lojtarët më të rëndësishëm te skuadra e…

Argjentina s’ka vend për Ikardin, rikthehet “pleshti”

Kombëtarja e Argjentinës po përgatitet për miqësoret që do të zhvillojë në fund të këtij muaji,…

Misioni “Scudetto”: Spaleti i beson dyshes argjentinase, Perisiç në pikëpyetje…

Interi luan sot takimin e parë në edicionin e ri të Serie A. Zikaltrit do të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online