Browsing Tag

marsid Dushku

Dushku: Derbi është i paparashikueshëm, por fiton Elbasani

Situata e Elbasanit është shumë e vështirë, pasi diskutohet mbijetesa në Kategorinë e Parë. Të kushtëzuar nga financat e dobëta dhe gjyqet pa mbarim me kompaninë angleze, tashmë verdhebluve u duhet të shtrëngohen fort të mos rikthehen në…

Elbasani, Dushku: Me Tomorin luhet ndeshja e sezonit!

Kategoria e Parë nuk do të luajë këtë javë ndeshjet e javës së 21-të të saj, por formula e fazës së tretë i ka futur në rivalitet të plotë, kryesisht skuadrat që kërkojnë mbijetesën. Në këtë situatë ndodhet edhe skuadra e Elbasanit, që…