Dovizioso i pafuqishëm, titulli i gjashtë “prenotohet” nga Marquez

Piloti i Hondës, Marc Maquez, ia ka dalë të thellojë diferencë me rivalin  e tij Andre…

MotoGP/ Nis sezoni, triumfi i parë është italian

Ka nisur Kampionati Botëror në MotoGP, kategoria mbretëreshë e motorëve. Gara e parë e sezonit të…

Video | Dramë në MotoGP, Rosi refuzon t’i japë dorën Markezit

Valentino Rosi dhe Mark Markes nuk ruajnë marrëdhënie të mira që prej përplasjes midis tyre në…

Gjermania, pronë private e Mark Markezit

Mark Markez me Honda triumfon në pistën e Zahsenringut, duke u konfirmuar mbreti i Gjermanisë, sepse…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online