Browsing Tag

Mark Marques

Moto GP: Triumfon Markez, mposht Dukatin në Francë

Sot është zhvilluar gara e pestë e sezonit në MotoGP. Mark Markez ia ka dalë të triumfojë në çmimin e madh të Le Manshit. Kampioni në fuqi u nis nga vendi i parë dhe nuk pati probleme për të fituar garën e zhvilluar në Francë. Pas tij u…