Dovizioso i pafuqishëm, titulli i gjashtë “prenotohet” nga Marquez

Piloti i Hondës, Marc Maquez, ia ka dalë të thellojë diferencë me rivalin  e tij Andre…

Doviciozo i përulet kampionit: Markez bëri diferencën!

Mark Markez arriti të fitonte garën e Motegit në Japoni, duke u shpallur kampion bote në…

MotoGP: Markez triumfon në Buriram dhe “prek” titullin e pestë, rikthehet Jamaha

Mark Markez ka fituar garën e Buriramit në MotoGP dhe është pranë fitimit të titullit të…

MotoGP Aragon: Triumfon Mark Markez dhe i afrohet titullit, aksidentohet Lorenco

Mark Markez ka triumfuar në Garën e Aragon të Spanjës në MotoGP, duke fituar duelin me…

Spektakël i Dukatit, triumfojnë edhe në Austri

Një triumf i madh për Horge Lorencon në garën e Moto GP së Austrisë. 31-vjeçari me…

MotoGP: Markez dhe Doviciozo shumë pranë, spanjolli triumfon

Mark Markez nuk ndalet dhe siguron “Pole Position” e katërt radhazi. U mbyllen provat zyrtare të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online