Hamshik pranë rikthimit në Itali, tjetër zhgënjim për tifozët e Napolit!

Ulja e Mauricio Sarrit në stolin e Juventusit të urryer mund të mos jetë zhgënjimi i…

Hamshik: Më mungon Napoli, ju tregoj pse u largova!

Marek Hamshik la Napolin muajin e shkuar për t’u bashkuar me kinezët e Dailan Jifang. Ish-kapiteni…

Hamshik debuton në Kinë: Futbolli këtu shumë ndryshe, duhet të mësohem

Marek Hamshik la Napolin pas plot dhjetë sezonesh dhe zgjodhi Kinën për të vijuar karrierën e…

Flet agjenti i Hamshik: Ju tregoj shkakun e largimit dhe trajnerin e preferuar

Marek Hamshik u largua nga Napoli në ditët e fundit të merkatos së janarit. Sllovaku zgjodhi…

Largimi i Hamshik, letra e sllovakut i përlot të gjithë

Marek Hamshik zyrtarizoi përfundimisht të ardhmen e tij ditën e sotme, teksa Napoli dhe ekipi kinez…

Telenovela “Hamshik” merr zgjidhje, nesër mbyllet gjithçka

Marek Hamshik është kthyer në kryefjalë dite në Itali, teksa përpara disa ditësh pritej që të…

Napoli rinis negociatat me kinezët, Hamshik pret me ankth nga Madridi

Napoli arriti akordin me klubin kinez të Dalian Jifang për shitjen e Marek Hamshik. Kapiteni u…

Dështon transferimi i Hamshik, Napoli nuk ua fal pabesinë kinezëve

Largimi i Marek Hamshik nga Napoli dukej vetëm çështje orësh, por transferimi drejt Superligës kineze ka…

Hamshik lë Napolin pas 12 vitesh, zbulohen shifrat e transferimit

Marek Hamshik e ka vendosur përfundimisht fatin e së ardhmes. Sllovaku do të lërë Napolin pas…

“Emri Marek Hamshik do të jehojë përjetësisht në rrugicat e qytetit tonë!”

Marek Hamshik do të largohet nga Napoli pas plot 12 vitesh. Kapiteni mban rekordin absolut të…

“La Fine”, Hamshik gati t’i thotë lamtumirë Napolit

Në 28 qershor të 2007-ës, Napoli i sapongjitur në Serie A, shpenzoi pesë milionë euro për…

Hamshik: Viti 2019 do të jetë i rëndësishëm, mund ta fitojmë Serie A

Marek Hamshik është një ndër lojtarët që ka bërë epokë në ekipin e Napolit, duke u…

Hamshik tashmë një “mit”, thyen një tjetër rekord

Napoli pret mbrëmjen e sotme Romën, në një duel që pritet mjaft me interes, pasi të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online