Mici kërkon largimin, dy oferta nga “atdheu i dytë” e tundojnë

Gledi Mici mund të largohet nga Shkëndija në javët në vazhdim. Sipas “infOSport.mk”, mbrojtësi i kampionëve…

“Nuk e fsheh se jam shqiptar”, skandali me Alioksin merr dhenë

Ngjarja e ndodhur në Prilep me Ezgjan Alioskin ka shkaktuar një skandal të madh. Futbollisti shqiptar,…

Shkëndija zyrtarisht kampione, Renova “masakron” Pobedën me 9 gola

Shkëndija është zyrtarisht ekipi kampion i Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut.  Tetovarët mundën në…

Miqësorja me Maqedoninë, Shqipëria U-18 ndalet në barazim spektakolar

Shqipëria U-18 dhe Maqedonia e Veriut U-18 kanë luajtur një ndeshje miqësore në stadiumin “Sopoti” në…

Maqedonia e Veriut mposht kombëtaren U19, sfida njeh vetëm gola shqiptarësh

Kombëtarja e 19-vjeçarëve zhvilloi sot miqësoren e dytë me Maqedoninë e Veriut. Sfida e luajtur në…

VIDEO | Bardhi shënon “maqedonisht”, feston “shqip”

Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut po kalon një moment të mirë gjatë muajve të fundit. “Fqinjët”…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online