Browsing Tag

Manxukic

Juve pa Ronaldon, mundësia e Dibalas dhe Manxhukiçit

Juventus është një nga skuadrat më tumira në Europë për momentin, pasi ka 8 fitore radhazi mes kampionati dhe Championsit. Bardhezinjtë kanë pa diskutim objektiv titullin kampion në Seria A, por mbi të gjitha duna triumfin e munguar në…