Browsing Tag

Malaj

Kampionët hapin merkaton, firmos ish-lojtari i Skënderbeut

Feronikeli, klubi kampion i IPKO Superligës së Kosovës po kompleton ekipin për t’u bërë gati për ndeshjet e turit paraeliminator të Champions League. Përforcimi i parë i skuadrës nga Drenasi është mesfushori Argjend Malaj. Futbollisti…

Teqja gëzon Kamzën, Malaj “vuan” dënimin ndaj Kukësit

Kamza është në një situatë mjaft të vështirë, pasi humbja 3-0 me Kastriotin i ka ndërlikuar akoma dhe më shumë pozitat e saj. Drejtuesit e ekipit nga periferia e kryeqytetit i besuan stolin Ernest Gjokës, i cili ka një detyrë aspak të…