Mala: Ky sezon një ëndërr e bukur, Partizani ka meritë të madhe

Mesfushori i Partizanit, Esat Mala, ka folur për RTSH Sport, ku ka prekur sezonin me “Demat”,…

Bushi paralajmëron Malën: Nuk bëhet shaka me kombëtaren

Trajner i kombëtares U21 të Shqipërisë, Alban Bushi, foli para gazetarëve në daljen për shtyp të…

Shpërndarja interesante e golave, Partizani i paparashikueshëm

Partizani po udhëheq kampionatin shqiptar prej shumë javësh tashmë dhe nuk ka lëvizur për asnjë moment…

“Mala’s Day” në ditën e shënuar, rrugëtimi i djaloshit që lindi me fanellën e kuqe

Data 4 shkurt është një datë historike për klubin e Partizanit, pasi është përvjetori i klubit.…

Mala: E donim këtë fitore dhe luftuam, ja kush janë rivalët e Partizanit

Mesfushori dhe autori i golit për Partizanin, Esat Mala po bën një sezon shumë të mirë…

VIDEO | Partizanin nuk e ndalin as topat e borës, Skënderbeu mbetet në labirint

Skënderbeu ka pësuar një tjetër humbje në kampionat, pasi është mposhtur me rezultatin minimal 0-1 nga…

Mala: S’duhet të alarmohemi, s’kemi pasur fat

Mesfushori i Partizanit, Esat Mala, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supërsport”, pak minuta pas…

FOTO | Alban Hoxha bashkohet me skuadrën, Mala vijon i diferencuar

Alban Hoxha deri ditën e djeshme ka qenë në ambientet paraburgimit, për shkak se ishte ndalur…

Mala: Fitorja për Leon, goli për familjen  

Esat Mala ishte njeriu i ndeshjes, pasi shënoi një gol që kishte vlerën e tre pikëve.…

Mala nuk e bën dramë: Për Shqipërinë i gatshëm në çdo moment

Esat Mala u intervistua në emisionin “Gol pas Goli” pas përfundimit të ndeshjes midis Partizanit dhe…

Esat Mala zgjedh Shqipërinë, së shpejti me U-21

Është vetëm 19 vjeç, deri në janar nuk e njihnim fare dhe që atëherë është kthyer…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online