Browsing Tag

Maks Meza

Interi mendon edhe dështimin, shënjestron tre mesfushorë

Luka Modriç është objektivi i madh i Interit, por drejtuesit kanë gati planin B, nëse nuk arrijnë dot tek kroati. Paredes, Meza dhe Lobotka. Dy argjentinas dhe një sllovak. Siç citon “SportMediaset”, zikaltrit pëlqejnë Leandro…