Browsing Tag

Lushnje

Lushnja në festë, hapet stadiumi

Më në fund një lajm i bukur në Lushnje: sfida kundër Kukësit do të luhet në “Roza Haxhiu”. Pas dy muajsh punime, stadiumi i klubit lagunar është gati dhe nesër në orën 14.00 pritet një numër i madh shikuesish, për sfidën kundër Kukësit…

Gentian Çela paralajmëron: Mos na nënvlerësoni!

Gentian Çela nuk ka ndërmend të tërhiqet dhe synon ta shijojë deri në fund rikthimin në Superiore. Në një intervistë në Supersport, veterani lushnjar flet për sezonin e ri: “Jam lojtar dhe tifoz i këtij ekipi dhe do të jem gjithmonë serioz…

Ndryshime te Lushnja, stadium, kontrata dhe sekretar i ri

Lajme të mira për ekipin e ri dhe infrastrukturën. Detyrën e sekretarit e merr Irakli Zaka, pas dorëheqjes së Stambolliut Arjan Likja Ka nisur puna për rikonstruksionin e stadiumit të Lushnjës, siç pritej të ndodhte. Firma që ka…

Në Lushnje ndihen gati: Ndërtojmë skuadër e stadium

Lushnja është kthyer më në fund në Superiore dhe tashmë shpreson të qëndrojë sa më gjatë aty, edhe pse nuk do jetë e lehtë. I pranishëm në Tiranë për shortin e kampionatit, nënkryetari i Bashkisë së qytetit, Gentian Nushi ka folur për…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online