Browsing Tag

Lukas Pakueta

Milani hedh sytë nga Brazili, dy objektiva për Leonardon

Milan është gati për të nisur sezonin e ri dhe kuqezinjtë do e nisin Serinë A me përballjen kundër Napolit të Ançelotit. Nga ana tjetër, Leonardo po vazhdon punën për të gjetur elementë të tjerë që mund të përforcojnë skuadrën. Merkato…