“Dukeshim si shtëpi të çmendurish te goli i tretë, ja ç’më tha Lukasi para ndeshjes”

Lukas Moura zhvilloi ndeshjen më të mirë në karrierën e tij kundër Ajaksit. Braziliani shënoi një…

VIDEO | “Gjeni brazilianin?”, Zhezuz dhe Moura kapen “mat”

Nofkat janë pjesë e pandarë e kulturës së futbollit brazilian. Pjesa më e madhe e legjendave…

Dy vite mungesë te “Seleçao”, sulmuesi i Totenhemit merr ftesën e shumëpritur

Kombëtarja e Brazilit do të luajë në gjatë kësaj jave dy ndeshje miqësore ndaj Arabisë Saudite…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online