Browsing Tag

Luis Alberto

Lotito ndan mendjen, nuk ka kontratë të re për Strakoshën

Klaudio Lotito ka ndërtuar nja Lazio konkurruese, sigurisht jo për titullin kampion. Në klubin e tij ai ka arritur të afrojë lojtarë të rinj që kanë spikatur dhe tanimë klubet më të mëdha në Europë i duan. Ndër më të kërkuarit janë Sergej…

Gati kontrata për Imobilen, bisedime edhe me Luis Alberton

Lacio po punon për rinovimet e kontratave dhe objektivat e Klaudio Lotitos janë të qarta. Sergej Milinkoviç-Saviç po tentohet të bindet për të nënshkruar kontratën e re. Gjithsesi, i pari që do hedhë të zezën mbi të bardhë pritet të jetë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online