Browsing Tag

Lucas Torreira

Boban dhe Gazidis me mision, ka një favorit për mesfushën

Marko Xhampaolo tha fjalët e para si trajner i Milanit gjatë ditës së sotme. Prioritet do të jetë ndërtimi i një loje të bukur që do rikthejë entuziazmin dhe do zbavisë tifozët. Maldini, Boban dhe Gazidis po bëjnë maksimumin për t’i…

Ylli i Arsenalit drejt Milanit, e tundon trajneri i ri

Lukas Torreira është një nga mesfushorët, që përflitet për të zbarkuar në Milano. Uruguajani ka treguar se është një luftëtar i vërtetë. Milani ka nevojë për grintën e tij dhe dëshiron ta bëjë pjesë të projektit për ringritjen e klubit në…