Browsing Tag

los blancos

Konfirmohet, Reali blen yllin e Bundesligës

Reali i Madridit ka bërë goditjen e parë në merkato. Edhe pse Karim Benzema ka zhvilluar sezonin e tij më të mirë me fanellën e “Los Blancos”, madrilenët kanë menduar të përfocojnë sulmin. Luka Joviç do të veshë fanellën e Real Madridit dhe…