Jo vetëm Hysaj, Simeone kërkon edhe “yllin” e Napolit

Paratë nuk janë problem për Atletiko Madrid. Drejtuesit e klubit spanjoll janë hedhur fuqishëm në merkato…

Konte i fiksuar pas Insinjes: Napoli gati ta shesë, por ka një problem

Napoli po merret me detajet e fundit të transferimit të Hames Rodrigez nën urdhrat e Karlo…

Oferta e fundit e tundon, Insinje mes rinovimit dhe largimit

Lorenco Insinje është në dyshim për të ardhmen. Napolin e ka në zemër, por një ofertë…

VIDEO | Kryevepër e Insinjes, Italia synon përmbysjen

Çfarë goli ka shënuar Lorenco Insinjes! Italia e mbylli pjesën e parë në dizavantazh përballë Bosnjës,…

Zgjidhje perfekte për të gjithë, projektohet shkëmbimi i vitit në Serie A

Mund të duket si një fantazi e merkatos, por mundësia e një shkëmbimi të tillë po…

Kapiteni drejt largimit? Dy alternativa për Lorenco Insinjen

Lorenco Insinje po tundohet nga ideja për të provuar një eksperiencë të re. Kapiteni i Napolit…

“Irritohem që nuk fitoj gjë, ndoshta…”, habit Lorenco Insinje

Lorenco Insinje është padyshim lider dhe simbol te Napoli që pas ikjes së Marek Hamshik. Që…

I pafati Insinje ndalet sërish, ja sa mund t’i mungojë Napolit

Lorenco Insinje është ndalur sërish. Sulmuesi i Napolit sapo ishte rikthyer nga një dëmtim muskulor i…

Insinje pranë largimit? Fajin e kanë tifozët dhe… agjenti i ri!

Lorenco Insinje është një nga pikat më të forta të ekipit të Ançelotit. Sulmuesi është një…

VIDEO | Napoli i përgjumur ndaj Sasuolos, Insinje shmang humbjen

Napoli mori me vështirësi 1 pikë në transfertën ndaj Sasuolos. Te skuadra e Ançelotit u dukën…

“Besniku” Insinje: Kapiten? Krenari! Hamshik i paharrueshëm

Lorenzo Insinje ka dhënë një intervistë për “SkySport” ku ka folur për të ardhmen, Juventusin dhe…

Sarri hedh sytë nga Serie A, piketohet zëvendësuesi i Hazard

Eden Hazard do të transferohet te Reali i Madridit në verë me shumë mundësi. Belgu e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online