Lokomotiva s’përmbahet, dy gola “shqiptarë” në miqësore

Lokomotiva e Zagrebit mundi 8 – 2 amatorët e NK Karlovaç në miqësoren e zhvilluar ditën…

Raporti me Uzunin, Kosova dhe Shqipëria: Rrëfehet talenti Kastrati

Lirim Kastrati është një ndër talentet më premtues të Kosovës. Sulmuesi i Lokomotivës së Zagrebit ka…

Talentet shqiptare i dallojnë vetëm të huajt, klubi kroat “zbarkon” në Shqipëri

Lokomotiva e Zagrebit kërkon të rritë numrin e lojtarëve shqiptarë që ka në skuadër. Kroatët sërish…

Momenti “jo” i Lirim Kastratit, ngërçi i golave s’po njeh fund

Lirim Kastrati tregoi një formë të shkëlqyer në kampionatin kroat, teksa në nëntë ndeshjet e tij…

Uzuni plot besim: Hajduku është rritur, por fitojmë ne

Në ndeshjen e fundit në kampionat Lokomotiva e Zagrebit fitoi 2-0 në shtëpi përballë Inter Zapresiç…

VIDEO | Uzuni nxjerr Lokomotivën nga kriza, gol dhe fitore pas pesë ndeshjesh

Kampionati kroat ka nisur ditën e sotme fazën e tretë të tij dhe në fushë, e…

Lokomotiva fiton miqësoren, Kastrati rikthehet te goli

Lokomotiva e Zagrebit ka fituar miqësoren kundër Sllaven Belupos me rezultatin 2-1. Të tre golat janë…

Uzuni tani i paprekshëm në Kroaci, Lokomotiva “poker” ndaj Rudes

Myrto Uzuni e ka fituar vendin e titullarit në Kroaci dhe tashmë mund të konsiderohet i…

Prapaskena me Uzunin, gjiganti kroat e vëzhgoi në korrik

Myrto Uzuni po kërkohej gjatë verës nga disa klube. Panionios në Greqi e vëzhgoi nga afër…

Ftesa në kombëtare, elozhe nga Lokomotiva për Uzunin

Myrto Uzunit iu plotësua një dëshirë e kahershme për të qenë pjesë e kombëtares. Trajneri Kristian…

VIDEO | Fluturon Lokomotiva: Kastrati nuk ndalet, Uzuni gjen golin e parë “kroat”

Lokomotiva e Zagrebit nuk ndalet dhe arrin fitoren e tretë rresht në kampionat, duke mposhtur Goricën…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online