Browsing Tag

Lista e kombëtares

Lista e Francës: Deshamp pa shumë ndryshime, debuton Ndombele

Kampionët e Botës po përgatiten për ndeshjen miqësore përballë Islandës (11 tetor) dhe asaj për Nations League përballë Gjermanisë (16 tetor). Didier Deshamp ka shpallur listën e 23-lojtarëve të Francës, të cilët janë grumbulluar për këto…