MOVIOLA | Eliminim dhe polemika, Flamurtari pretendon për dy penallti (VIDEO)

Ndeshja e Kupës së Shqipërisë mes Flamurtarit dhe Tiranës pati shumë polemika ndaj gjyqtarit kryesor të…

VIDEO | Flamurtari i penalizuar, shikoni dy rastet për 11-metërsh

Ndeshja e fundit e javës së 12-të ishte ajo mes Flamurtarit dhe Luftëtarit. Skuadrat ndanë nga…

Flamurtari, Bicaj & Co. ndahen në mënyrën e tyre me Liçajn

Lejdi Liçaj lë Flamurtarin dhe kthehet te Luftëtari, për të luajtur më shumë, edhe pse është vlonjat…

Liçaj kthehet në shtëpi

Lajmi ishte në ajër prej ditësh, por sot është bërë zyrtar nga Flamurtari: Lejdi Liçaj rivesh…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online