Flamurtari, Bicaj & Co. ndahen në mënyrën e tyre me Liçajn

0

Lejdi Liçaj lë Flamurtarin dhe kthehet te Luftëtari, për të luajtur më shumë, edhe pse është vlonjat dhe Vlora është shtëpia e tij. Trajneri Shpëtim Duro nuk dëshironte ta linte të lirë, por ia ka plotësuar dëshirën, duke e mirëkuptuar lojtarin.

Ndërkaq, nga Antalia, para nisjes për në Shqipëri, futbollistët e Flamurtarit kanë përshëndetur mesfushorin duke kënduar në kor, me Ditmar Bicajn që poston në Facebook videon, me diçiturën: “Lejdi Liçaj njëri nga ne, do i mungosh këtij Grupi”.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.