Browsing Tag

Librazhd

E pabesueshme, më në fund nisin punimet në Librazhd!

Më në fund kanë nisur punimet në stadiumin e qytetit të Librazhdit. Ka disa ditë që fadromat dhe mjetet vetëshkarkuese shihen në ambientet e brendshme dhe fillimisht do të hiqet tapeti i degraduar. Gjithashtu, do të montohen edhe…