Browsing Tag

levante b

VIDEO: Gol fantastik, Mervejl është heroi i Barcelonës

Ish-sulmuesi i Tiranës, Mervejl Ndokyt u transferua te Barcelona B në muajin janar, me katalanasit që i besuan dhe siguruan shërbimet e tij nga skuadra tjetër spanjolle e Getafes. Marveil u aktivizua sot në takimin e Barcelonës B kundër…