Browsing Tag

Leonardo Menikini

Ish-trajneri i Tiranës, mes kandidaturave për stolin e Barit

Bari nuk ia doli të regjistrohej në Serinë B, për shkak të borxheve të shumta dhe klubi falimentoi. Do ta nisë nga seria D dhe drejtimin e klubit barez e ka marrë De Laurentis, njëkohësisht presidenti i Napolit. Ekipi ka nevojë për trajner…