Eksod te Dinamo, tre titullarë drejt largimit

Shumë skuadra po pësojnë ndryshime gjatë kësaj periudhe, ndërkohë që një prej ekipeve që po “shpërndahet”…

Dy largime “big” nga Dinamo, projekti i ri po… “vjetërsohet”!

Skuadra e Dinamos ka dy-tre sezone që pretendon ngjitjen në Kategorinë Superiore dhe ky synim në…

Eksod i pashmangshëm tek Iliria, kontratat dhe zgjedhjet “ftohin” lojtarët

Skuadra e Ilirisë arriti të siguronte mbijetesën në Kategorinë e Parë dhe në Fushë Krujë ky…

Bylisi nuk bën pushime, lëvizje në stafin teknik për Superioren!

Drejtuesit po shohin të përforcojnë skuadrën me elementë cilësorë

“E dinim, kjo Vllazni jo për Superiore”, kuqeblutë zbulojnë planin

Largimet e disa futbollistëve nga Vllaznia, mënjeherë pas humbjes së finales me Bylisin, sot kanë marrë…

Greca, divorci i radhës

Mesfushori Bedri Greca është i larguari i radhës nga kampionët e Shqipërisë. Pas aventurës 1-vjeçare me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online