Browsing Tag

Laksalt

Nis epoka e re, flasin tre blerjet e Milanit

Tri blerjet që mbyllin merkaton e Milanit Laksalt, Bakajoko dhe Kastijeho kanë folur para gazetarëve për aventurën e re në skuadrën kuqezi. Të tre lojtarët janë shprehur mjaft të nderuar që do të veshin fanellën e skuadrës 7-herë kampione…