Browsing Tag

LA Galaxy

Ibrahimoviç vendos përfundmisht, klubi jep njoftimin zyrtar

Spekulimet për një transferim të mundshëm të Zllatan Ibrahimoviç drejt Europës, konkretisht te skuadra e Milanit ishin të shumta. Gjithsesi, ditët e fundit është konfirmuar si nga drejtuesit e klubit kuqezi, po ashtu dhe nga vetë lojtari…

Ibra u jep fund dilemave, zbuloni ekipin e “ri” të suedezit

Zllatan Ibrahimoviç u ka dhënë fund dilemave për të ardhmen e tij. Sulmuesi suedez, i cili aktualisht është një lojtar i LA Galaksi, ka shpërndarë një video-mesazh në llogaritë e tij në “rrjetet sociale”, që shoqërohet me mbishkrimin “MLZ,…