Browsing Tag

Krisztof Piatek

Piatek-Milan, Prandeli qartëson gjithçka pas ndeshjes

Kristof Piatek është emri më i përfolur i ditëve të fundit në aksin Xhenoa-Milano, ku sulmuesi pritet që t’i bashkohet kuqezinjve ditën e nesërme, për të zyrtarizuar transferimin e tij. Ditën e sotme, Milani luajti pikërisht ndaj Xhenoas,…

Piatek te Milani? Xhenoa sqaron të gjithë situatën  

Ekipi më aktiv dhe më i përfolur ditët e fundit në merkato është padyshim Milani, teksa Gonzalo Higuain flitet të jetë i larguar, ndërsa Kristof Piatek zëvendësues i tij. Gjithsesi, së fundmi për mediat italiane ka folur drejtori i…