Browsing Tag

Kristian Romero

Zyrtare | Juventus firmos me talentin argjentinas

Kristian Romero do të jetë futbollisti më i ri i Juventusit. Argjentinasi vjen nga Xhenoa, ku është paraqitur shumë mirë. Qendërmbrojtësi regjistron 27 paraqitje sezonin e kaluar, në të cilat është vlerësuar mjaft nga opinioni sportiv.…

Firmë dhe huazim, Juventusi bën lëvizjen e radhës

Juventusi mendon për mbrojtjen e të ardhmes, teksa ka arritur marrëveshjen për transferimin e mbrojtësit Kristian Romero. Sky Sport në Itali raporton se nesër mbrojtësi qendror do të zbarkojë në Torino dhe do të kryejë vizitat mjekësore në…