Zyrtare | Juventus firmos me talentin argjentinas

Kristian Romero do të jetë futbollisti më i ri i Juventusit. Argjentinasi vjen nga Xhenoa, ku…

Firmë dhe huazim, Juventusi bën lëvizjen e radhës

Juventusi mendon për mbrojtjen e të ardhmes, teksa ka arritur marrëveshjen për transferimin e mbrojtësit Kristian…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online